Znaydeno!

Проект Znaydeno! став переможцем першого етапу EGAP Challenge

Проект Znaydeno! став переможцем першого етапу EGAP Challenge

Унікальні платформи в сфері електронної демократії представлять наприкінці весни у Вінниці.

Другий цикл Національного конкурсу ІТ-проектів в сфері електронної демократії EGAP Challenge розпочався ще у грудні  2016 року. Ініціатива належить Державному агентству з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа.  Загалом програма спрямована на покращення комунікації між владою і громадянами. Загальний призовий фонд циклу – 2 мільйони гривень. Для того, щоб отримати кошти необхідно згенерувати ідею, обґрунтувати її важливість для суспільства та теоретично презентувати сервіс, який міг би полегшити життя громади та роботу владних структур.

Проект Znaydeno! - це платформа, що дає можливість ефективно використовувати супутникові знімки. Наразі цей стартап є унікальним в своєму роді, тому що дозволить опрацьовувати великі об’єми геопросторової інформації. Znaydeno! має створити веб-платформу для громадського, журналістського та державного контролю. Таким чином відповідні контролюючі органи зможуть використовувати проект, як систему моніторингу та запобігання правопорушень. 

Наприклад, вирубка лісів – це глобальна проблема сьогодення. Сервіс дозволить слідкувати  за подібними порушеннями і виявляти їх якнайшвидше.

Також супутниковий моніторинг стану посівів дозволить вести спостереження за нецільовим використанням земельних ресурсів, порушенням земельних меж та сівозмін, що призводять до деградації ґрунтів. Сервіс дозволить контролювати проблему занедбання територій стихійними сміттєзвалищами, скидання виробничих відходів у водойми, самовільну розробку корисних копалин, осушення озер та боліт, забудови прибережних зон.

Знайдемо разом порушення та долучимось до контролю!

+38098 721 6670

info@znaydeno.com.ua

Україна, Київ 02000,
вул. Сім’ї Хохлових, 8

#znaydeno

Партнери

Швейцарське бюро співробітництва
EGAP
Фонд Східна Європа
© 2017 Znaydeno!