Znaydeno!

Проект з моніторингу земельних ділянок Znaydeno! переміг у фіналі Egap Challenge

Проект з моніторингу земельних ділянок Znaydeno! переміг у фіналі Egap Challenge

Соціальний стартап Znaydeno! зайняв перше місце у номінації «агропромисловий комплекс» Egap Challenge у рамках масштабної IT-конференції iForum 2017.

Вчора, у фіналі Egap Challenge команда спеціалістів презентували проект Znaydeno! — унікальну систему візуалізації, моніторингу та контролю використання земель, вирубки лісів та несанкціонованої утилізації сміття. Стартап зайняв перше місце у номінації «агропромисловий комплекс», та отримав 250 тис. грн. на подальший розвиток проекту.

Загалом, проект орієнтований на територіальні громади, що також буде надавати необхідні дані правоохоронним органам, журналістам та активістам, які прагнуть навести лад на місцях. Співзасновник стартапу Вадим Остапенко підкреслив, що проект допомагає головам об’єднаних територіальних громад виявити проблемні ділянки та повернути кошти до бюджету. 

«Znaydeno! дозволить автоматично обробляти супутникові знімки і дані отримані з дронів, з даними кадастрового поділу. Інформація про лісові ресурси повинна виглядати як кадастрова карта із точними географічними об'єктами, де показано хто і на яких підставах проводить вирубку лісу. Тому, ми активно будемо ініціювати відкриття державного реєстру вирубок лісів. Те ж стосується і питання нецільової обробки землі», — повідомив Вадим Остапенко під час презентації. 

За словами співзасновника Артема Бєлєнкова, у подальшому стартап збираються вивести на всеукраїнський рівень. «Команда Znaydeno! виконала багато роботи, і ми дуже вдячні організаторам конкурсу Egap Challenge за отриманий шанс зробити щось дійсно важливе для країни. Призові кошти допоможуть розширити проект та поширювати його на нові регіони», — зазначив Артем Бєлєнков. Він повідомив, що команда має на меті вивести Znaydeno! на всеукраїнський рівень.

Надалі спеціалісти Znaydeno! планують брати участь у подібних стартап-конкурсах для пошуків додаткового фінансування та розширення співробітництва, яке було б корисне не тільки для агропромислового комплексу, а й для економіки України в цілому.


Довідково:

Egap Challenge – це національний конкурс IT-проектів у сфері е-демократії з призовим фондом 2 млн гривень. Проекти вже отримали по $2 тис. доларів посівних інвестицій і у фіналі отримають призові гроші загальною сумою $80 тис. Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) та конкурс Egap Challenge, що є її частиною, фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.


Знайдемо разом порушення та долучимось до контролю!

+38098 721 6670

info@znaydeno.com.ua

Україна, Київ 02000,
вул. Сім’ї Хохлових, 8

#znaydeno

Партнери

Швейцарське бюро співробітництва
EGAP
Фонд Східна Європа
© 2017 Znaydeno!