Znaydeno!

Команда Znaydeno! прийняла участь у Міжнародній конференції GISTECH.UA-2017

Команда Znaydeno! прийняла участь у Міжнародній конференції GISTECH.UA-2017

Сьогодні, 18 травня у Києві відбувся міжнародний бізнес-форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (GISTECH.UA), організатором якої виступила компанія TVIS. Офіційним партнером події виступив стартап Znaydeno! 

Серед більше 30 доповідачів проект Znaydeno! виявився одним з найзахоплюючих, оскільки дозволяє виявляти незаконні вирубки лісових угідь та нецільового використання земель сільськогосподарського призначення у режимі реального часу. Крім того, стартап дозволяє визначити місця несанкціонованої утилізації сміття та порушення меж земельних угідь.

За словами співзасновника Znaydeno! Вадима Остапенко, проект дозволить виявляти та оперативно реагувати правоохоронним органам, громадським активістам та журналістам на випадки незаконних вирубок лісів. 

«Сервіс дозволить слідкувати за подібними порушеннями і виявляти їх якнайшвидше. Досі такої практики у регулюванні лісової галузі не було. Також супутниковий моніторинг стану посівів дозволить вести спостереження за нецільовим використанням земельних ресурсів, порушенням земельних меж та сівозмін, що призводять до деградації ґрунтів», — повідомив він.

Цього року конференція зібрала близько 245 учасників більш ніж зі 144 організацій: спеціалістів даних ДЗЗ, картографічних геопорталів, представників земельної галузі та державних служб. У рамках івенту були представлені інноваційні рішення у геоінформаційній індустрії. 


Довідково:

Геоінформаційні технології — ГІС-технології — технологічна основа створення географічних інформаційних систем, що дозволяють реалізувати їхні функціональні можливості.

Дистанційне зондування Землі (ДЗЗ) — спостереження поверхні Землі авіаційними і космічними засобами, оснащеними різноманітними видами знімальної апаратури.


Команда Znaydeno! прийняла участь у Міжнародній конференції GISTECH.UA-2017

Знайдемо разом порушення та долучимось до контролю!

+38098 721 6670

info@znaydeno.com.ua

Україна, Київ 02000,
вул. Сім’ї Хохлових, 8

#znaydeno

Партнери

Швейцарське бюро співробітництва
EGAP
Фонд Східна Європа
© 2017 Znaydeno!